Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik Lifting, kirpiklere uygulanan bir bakımıdır, kirpik tektürünüze göre ortalama 2 ile 4 bakım arasında kirpiklerinizde gözle görülür uzama ve kalınlaşma kaydedilir!

‘Kirpik Lifting’ adından da anlaşılacağı gibi kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına gelir. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak, daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir. Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerinize zarar vermeden, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir.

Kirpikleri sadece kıvırır, bakışlarınızın daha canlı olmasını sağlar.

Silikon zemin sayesinde gözleriniz uygulama esnasında açık kalabilir, uygulaması eskiden kullanılan bigudilerden daha kolaydır

Kirpik Lifting Kimlere Uygulanır?

Bakışlarınızı canlandırmak ve güzelleştirmek için sunulan Acils Kirpik Lifting Bakım Türkiye’de kadınlar ve erkekler için vazgeçilmez bir bakımdır…

‘İpek kirpikten zarar görmüş kirpikler, seyrek, kısa ve düz kirpikler, kirpiklerini ipek kirpikten sonra dinlendirmek isteyenler, her gün kıvırıcılar ile uğraşmaktan sıkılanlar, tatilde maskara sürmekten hoşlanmayanlar ve balayından önce gelinler için ideal bir kürdür. Acils Kirpik Lifting Keratin Bakım, sadece 1 saat içerisinde gözle görünür şekilde kirpiklerinizde botox etkisi yapar, bu sayede kirpikleriniz daha kalın, daha uzun, kıvrık ve daha hacimli görünür. Ortalama 3.-4. Uygulamadan sonra kirpiklerinizde gözle görünür kalınlaşma ve uzama kaydedilir.

Kirpik Lifting Eğitim Programı

Eğitim programının amacı; hijyenik ve güvenilir ‘KİRPİK LİFTING’ uygulamasını öğrenmek ve öğretebilme becerisini kazandırmaktır.

Eğitim programının içeriği şu şekildedir.

  • Kirpiklerinizi Tanıyalım: Kirpik anatomisi, kirpiğin canlılık süresi, kirpik morfolojisi
  • Hedef Pazarı Tanıyalım: Pazardaki çeşitli uygulamalar ve sunum teknikleri
  • Malzemelerimizi Tanıyalım: Kullanılması gereken malzemeler (Öncelik sıralamasına göre)
  • Ürünlerimizi Tanıyalım: Ürünlerin içeriği, kullanım şekli, işlevi, hijyen ve güvenlik koşulları
  • Kullanımda dikkat edilecek noktalar: Kullanım kılavuzu ve kullanılacak malzemelerde sıralamanın önemi.
  • Önemli noktaların üzerinden geçelim: Müşterilerimiz için önemli bilgiler
  • Örnek Uygulama: Model üzerinde uygulama; satış ve pazarlama desteği
  • Alışveriş: Ürünler ve toplu alışveriş

Kirpik Lifting Uzmanı Olun

Salonunda yeni bir hizmet sunmak isteyen kuaförler ve güzellik uzmanları, yarım günlük bir eğitim ile kendi salonlarında ‘Kirpik Lifting’i rahatlıkla uygulamaya başlayabilir.

İster kuaför ister güzellik salonu sahibi olun isterseniz de freelance olarak hizmet veren bir uzman olun. Ancak verdiğiniz hizmetlerin arasına yeni bir hizmet eklemek istiyorsanız, ek gelir sağlamak istiyorsanız Kirpik Lifting uzmanı olmak sizin için çok zor değil… Hijyenik ve güvenilir ‘KİRPİK LİFTING’ uygulamasını öğrenmekle birlikte; müşterilere de uygulama tekniklerini öğretebilme becerisini kazanabilir, bu sayede müşterilerinizin bakışlarını, 3 ay boyunca güzelleştirip; kirpiklerinin tıpkı maskara sürmüş gibi daha uzun ve daha dolgun bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Kirpikleriniz güzelliğinin daimi kalabilmesi için Ev Devam Ürünleri, Keratin Bakım Losyonları, Profesyonel Setler, Slikon Padler, Tek Ürünler, Y Tarak ve Yapıştırıcı ürünlerimize bakabilirsiniz. Ayrıca güzelliğiniz için en güncel bilgilere ve sürpriz indirimlere Instagram sayfamızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ EĞİTİM PROGRAMI KAYIT FORMU