Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Keratin Bakım

Kirpik Lifting: Sağlıkla Gelen Etkileyici Bakışlar

İletişimde göz temasının önemini bilmeyen kalmadı artık. Etkileyici ve derin bakışlara sahip olmanın ayrıcalığı ise herkesin hayali. Pahalı maskarasıyla elde ettiği hacimli ve kıvrık kirpiklerinin etkisinin sabah uyanınca da sürmesini kim istemez ki? Yüzyıllardan bu yana ok gibi kirpikler ile keskin bakışlar için birçok ürün ve uygulama gündeme geldi. Günümüzde de o bakışlar için birçok yöntem kullanılıyor ancak ne kadar sağlıklı ve ne kadar sonuç odaklı tartışılır. Bu yazımızda o yöntemlerden biri ve uzmanlarca en etkilisi olarak kabul edilen kirpik lifting uygulamasına değineceğiz.

Kirpiklerinizde kaldığı süre boyunca bırakın zarar vermeyi, içeriğindeki besleyici yağlar ve vitaminler ile kirpikleri besleyerek doğuştan ceylan gözlü olmanızı sağlayacak bir uygulama kirpik lifting. Kadınların yoğun ilgisinin yanında kısa ve hacimsiz kirpiklerinden muzdarip erkeklere de çare olduğunu belirtmek gerekir. Peki kirpik lifting nedir?

Kirpik Lifting Nedir?

“Kirpiklerim seyrek, kirpiklerim kısa, kirpiklerim aşağıya doğru ve hiç kıvrık değil; gözlerim, üzerinde yapay yelpazeler taşımasın, bakışlarım derinliğini doğallığından alsın, çarpıcılık her zaman ifademde kalsın…” ve tekrar ediyoruz, ”bunların hepsi sağlıklı bir şekilde olsun” diyenler için biçilmiş kaftan kirpik lifting uygulaması.

Tam çevirisi kirpik kaldırmak ya da kirpik kıvırmak olan kirpik lifting; en kısa anlatımla; kirpiklere uygulanan bir bakımdır. Uzmanların yönlendirmesi ve kaliteli setlerle ortalama iki ila dört bakım arasında etkisini gözle görülür şekilde gösterir, belirgin şekilde uzama ve kalınlaşma gerçekleşir. Bildiğiniz üzere de uzun kirpikler birçok kültürde güzelliğin işareti olarak kabul edilir.

Uygulama hakkında biraz daha detaya inelim. Kirpik lifting; kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerinize zarar vermeden, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Kirpikleri sadece kıvırır, bakışlarınızın daha canlı olmasını sağlar. Silikon zemin sayesinde gözleriniz uygulama esnasında açık kalabilir, uygulaması eskiden kullanılan bigudilerden daha kolaydır.

Kirpik Lifting Uygulamasının Detayları

Kirpik lifting uygulaması, besleyici doğal yağların yanında vitaminler ve keratin ile desteklenen bir maske şeklinde kirpiklere yapılıyor. Uygulamayı arzu eden kişi sarışınsa ya da kirpiklerinin daha koyu renkte görünmesini tercih ediyorsa boyama işlemi yapılıyor ve uygulama, bakışlardaki tesiri güçlendirmiş oluyor. Kirping lifting sonrasında ise öncesinden tam iki kat daha dolgun, daha kıvrık ve daha uzun kirpiklerle yepyeni bakışlara kavuşuluyor. Maskara ihtiyacını ortadan kaldırmakla beraber bu kirpik besleme programı, yeni kirpiklerinizin oluşumuna da katkı sağlıyor. İşlem; solüsyon sürülmesi, bekletilmesi, kirpiklerin tel tel ayrılması ve solüsyonun dört kez tekrarı neticesinde bekleme süreleriyle birlikte yaklaşık 45 ila 60 dakika arasında bitiyor. Peki ya bu kimyasalsız, maskarasız, göze ve kirpiklere zararsız besleyici uygulamanın etkisi ne kadar sürüyor? Gerçekleşen bu hayalinizin gözünüzdeki etkisi yaklaşık 90 gün kadar kalıyor, sonrasında dilerseniz tekrar uygulanıyor.

Kirpik Lifting Uygulaması Kimlere Yapılır?

Cevap aslında çok basit: bakımlı olmak isteyen herkese. Tabii lens kullanıyorsanız, çıkarmalı, arpacık gibi enfeksiyon durumunuz varsa geçmesini beklemelisiniz. İpek kirpikten zarar görmüş kirpikler, seyrek, kısa ve düz kirpikler, kirpiklerini ipek kirpikten sonra dinlendirmek isteyenler, her gün kıvırıcılar ile uğraşmaktan sıkılanlar, tatilde maskara sürmekten hoşlanmayanlar ve balayından önce gelinler için ideal bir işlemdir kirpik lifting uygulaması.

Acils Kirpik Lifting

Sağlık, güzellik ve bakımla ilgili her konuda olduğu gibi kirpik lifting uygulaması için de profesyonel kişi ve kurumlardan yardım alınmalıdır. Merdiven altı olarak tabir edilen üretim sürecinden geçen, markasız ya da sahte ürünlerin kullanımı sizleri kirpik lifting uygulamasında başarıya ulaştırmayacağı gibi göz sağlığınızdan olmanıza da neden olabilir. Bu nedenle birçok güzellik merkezinin tercih ettiği ve etkili sonuçlarını defalarca ispatlamış olan Acils Kirpik Lifting setlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanıcıların tecrübelerine dair yayınlayacağımız yazımızı da kısa süre içinde sizlerle paylaşacağız.

Acils Kirpik Lifting, ShineE başta olmak üzere, bakım ve güzellik ürünlerinde alanında bir numara isimleri tercih eder. Uygulama detayları ve ürünler hakkında bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin!